Anestesiklinik i Västra Götalands län

På vården.se kan du jämföra 23 Anestesikliniker i Västra Götalands län. Boka tid på den mottagning som passar dina behov bäst Läs mer.
Anestesi Lidköping
Anestesi Lidköping logo
Anestesiklinik
Operation 1 Borås, Borås
Operation 1 Borås, Borås logo
Anestesiklinik
Operation Skene, Skene
Operation Skene, Skene logo
Anestesiklinik
Postoperativ avdelning 2, Borås
Postoperativ avdelning 2, Borås logo
Anestesiklinik
Anestesi Skövde
Anestesi Skövde logo
Anestesiklinik
Operation Kungälv, Kungälv
Operation Kungälv, Kungälv logo
Anestesiklinik
Operation Angered, Angered
Operation Angered, Angered logo
Allmänkirurgi
Operation 3 Mölndal, Mölndal
Operation 3 Mölndal, Mölndal logo
Allmänkirurgi

Vad har anestesikliniker i Västra Götalands län för snittbetyg?

I Västra Götalands län ligger snittbetyget för anestesikliniker på 4.5, vilket är bättre än i resten av landet. Vad tycker du om din anestesiklinik? Lämna gärna ett omdöme! Det tar bara några få sekunder. Genom att lämna ett omdöme hjälper du andra patienter att hitta rätt vård och bidrar till större transparens och öppenhet kring olika vårdgivare och anestesikliniker i Västra Götalands län.

Vilken anestesiklinik är bäst i Västra Götalands län?

Att välja vilken anestesiklinik i Västra Götalands län du ska gå till är inte alltid ett självklart beslut. Det är viktigt att du känner dig trygg med den vårdgivare du väljer. Därför hjälper vi dig jämföra anestesikliniker baserat på vad deras patienter faktiskt tycker.

Snittbetyg enligt patientomdömen på Vården.se

De anestesikliniker med bästa snittbetyg i Västra Götalands län på Vården.se är:

Så tycker patienter om anestesikliniker i Västra Götalands län

  • Det var inte jag som fick vård utan en anhörig, fick väldigt bra information, väldigt empatisk personal kunde ringa när jag ville. Min anhöriga fick väldigt bra hjälp. Personalen tröstade o förklarade väldigt bra när jag var orolig. Tack för en så bra vård. Bokade ingen tid efter som det var akut så vet inget om det.

    – Anneli S. Intensivvårdsavdelning Borås, Borås

  • Vill lyfta ER fantastiska fina människor som arbetade på IVA nu i helgen 25-27 september dag som natt när VI förlorade en nära anhörig. Ni som tog hand om Bertil född 43 NI vet vilka NI är som så fint och respekt fullt tog hand om honom och även vi som var där tills han somnade in 1007 i söndags morse. Ni som arbetade då visade upp så fint varmt medmänskligt sätt gentemot oss alla där och det vill VI som var där Anita Åke Annika Patrik och Siw verkligen tacka för ALLT Ni gjorde för Bertil ALLT!! Ni förde även en sådan fin dagbok som bara d berörde oss oerhört mycket kram och all kärlek till ER

    – Patrik K. Intensivvårdsavdelning Borås, Borås

Vilka anestesikliniker i Västra Götalands län har öppet på kvällar och helger?

Om du behöver hjälp på kvällen eller helgen kan du vända dig till någon av dessa anestesikliniker: