Vårdcentral
Nässjö Läkarhus
Mariagatan 30, Nässjö, 57133
Om mottagningen
Nässjö Läkarhus är en vårdmottagning.
Mottagningen ligger på Mariagatan 30, Nässjö, 57133.
- Vårdtyp
- Vårdcentral
- Adress
- Mariagatan 30, Nässjö, 57133
- HSA-id
- SE2321000057-5SRT
Öppettider
Mottagning
Telefontider
Omdömen från patienter
Nationella Patientenkäten
Resultat från nationell patientundersökning
Helhetsbetyg 2025
±11.7 konfidensintervall
54 svar (36% svarsfrekvens)
78.8 nationellt medel (45% svarsfrekvens)
Dimensioner
Markering visar nationellt medelvärde.
Vanliga frågor
Var ligger Nässjö Läkarhus?
Nässjö Läkarhus ligger på Mariagatan 30, Nässjö, 57133.
Vilka öppettider har Nässjö Läkarhus?
Mottagningen har öppet måndag–fredag 08:00–17:00.
Hur kontaktar jag Nässjö Läkarhus?
Du når Nässjö Läkarhus på telefon 46102432800.
Driver du denna mottagning?
Uppgifterna kommer från offentliga register och mottagningens webbplats. Senast uppdaterade .





