Allmänläkare / Husläkare
Läkarmottagningen Bua
Buavägen 32, Bua, 43263 Bua
Om mottagningen
Läkarmottagningen Bua är en vårdmottagning i Bua.
Mottagningen ligger på Buavägen 32, Bua, 43263 Bua.
- Vårdtyp
- Allmänläkare / Husläkare
- Adress
- Buavägen 32, Bua, 43263 Bua
- Webbplats
- regionhalland.se
- HSA-id
- SE2321000115-F92520
Öppettider
Mottagning
Telefontider
Omdömen från patienter
Inga omdömen ännu. Bli den första att berätta om din upplevelse!
Vanliga frågor
Var ligger Läkarmottagningen Bua?
Läkarmottagningen Bua ligger på Buavägen 32, Bua, 43263 Bua.
Vilka öppettider har Läkarmottagningen Bua?
Mottagningen har öppet tisdag–torsdag 08:00–16:30.
Hur kontaktar jag Läkarmottagningen Bua?
Du når Läkarmottagningen Bua på telefon 46340482050 eller via webbplatsen regionhalland.se.
Driver du denna mottagning?
Uppgifterna kommer från offentliga register och mottagningens webbplats. Senast uppdaterade .





