Kardiolog
Hjärtmottagning Alingsås, Alingsås
Södra Ringgatan 30, 44183, Alingsås, 44183 Alingsås
Om mottagningen
Hjärtmottagning Alingsås, Alingsås är en vårdmottagning i Alingsås.
Mottagningen ligger på Södra Ringgatan 30, 44183, Alingsås, 44183 Alingsås.
- Vårdtyp
- Kardiolog
- Adress
- Södra Ringgatan 30, 44183, Alingsås, 44183 Alingsås
- Webbplats
- vgregion.se
- HSA-id
- SE2321000131-F000000000366
Öppettider
Mottagning
Telefontider
Omdömen från patienter
Inga omdömen ännu. Bli den första att berätta om din upplevelse!
Nationella Patientenkäten
Resultat från nationell patientundersökning
Specialiserad öppenvård
Helhetsbetyg 2025
±7.3 konfidensintervall
81 svar (54% svarsfrekvens)
88.8 nationellt medel (51% svarsfrekvens)
Dimensioner
Markering visar nationellt medelvärde.
Vanliga frågor
Var ligger Hjärtmottagning Alingsås, Alingsås?
Hjärtmottagning Alingsås, Alingsås ligger på Södra Ringgatan 30, 44183, Alingsås, 44183 Alingsås.
Vilka öppettider har Hjärtmottagning Alingsås, Alingsås?
Mottagningen har öppet måndag–torsdag 08:00–16:00, fredag 08:00–15:00.
Hur kontaktar jag Hjärtmottagning Alingsås, Alingsås?
Du når Hjärtmottagning Alingsås, Alingsås på telefon 46322227063 eller via webbplatsen vgregion.se.
Driver du denna mottagning?
Uppgifterna kommer från offentliga register och mottagningens webbplats. Senast uppdaterade .



