Acudoc Fysiologlab Nacka får beröm för sin trevliga och professionella personal som ger en positiv upplevelse för många patienter. Flera uppskattar den kunniga personalen och de flesta rekommenderar deras vård. Dock finns det några patienter som har upplevt stressad personal med otrevligt bemötande och tycker att personalen ibland kan ha en nedlåtande attityd.
Många tycker
Bra service och bemötande
Kunnig personal
Positiv patientupplevelse
Några tycker
Stressad personal
Otrevligt bemötande
Nedlåtande attityd
Särskilt lämplig för
Vuxna, multisjuka patienter, hjärta & kärl
*Sammanfattat från Google (8), Facebook (2) & Vården (2).
Omdömen från patienter
4.4
/5
2 omdömen
Vårdkvalitet
Tillgänglighet
Lokal och hygien
Information
5
•
Kristina A.
13 feb, 2023
Tack för ett fantastiskt bemötande av såväl receptionist, skötare samt läkare. Det var längesedan jag fick en sådan positiv upplevelse. Jag är multisjuk och har många kontakter, men tyvärr inte någon som den Ni gav mig idag!!! Det var första gången jag var hos Er. Kommer att rekommendera Er till alla jag känner som behöver vård! Lycka till framöver och ha det så gott!!!!! Tacksam patient 81 år gammal
3.8
•
Lovisa T.
11 nov, 2022
MAB-personerna L***** och C******* var underbara: genuina, naturliga, äkta i sin kontakt med mig som patient samtidigt som de var professionella och effektiva. Övriga var också trevliga, professionella och hjälpsamma.